Dodany: 2013-06-13 14:30:08

 

Na czym polegają operacje zatoki szczękowo-twarzowej Z twarzą możemy mieć różne problemy i niekoniecznie chodzi tu o estetykę. Zdarzają się potrzeby sięgnięcia po bardziej radykalne metody leczenia. Nie można uniknąć inwazyjnego leczenia w trudnych przypadkach.

 

Nie wszystkie operacje można załatwić w gabinet stomatologiczny kraków. W gabinet stomatologiczny kraków wykonywane są tylko standardowe zabiegi medycyny zachowawczej w ramach stomatologii. Operacje zatoki szczękowo twarzowej nie mogą być wykonane w gabinet stomatologiczny kraków.

 

Lista operacji jakie można wykonać w ramach operacji twarzowo szczękowych to: leczenie urazów złamań i kości szczęki, nowotworów szyi, jamy ustnej, twarzoczaszki, leczenie zatok szczękowych i gruczołów ślinowych, zaopatrywanie krwawień, leczenie torbieli szczęk, leczenie bólów i neuralgii nerwu trójdzielnego, leczenie schorzeń błon śluzowych jamy ustnej, leczenie rozrostów i guzów naddziąsłowych, leczenie stanów zapalnych i stanów zębo i niezębno pochodnych, usuwanie zmian skórnych twarzy, operacje kamieni gruczołów ślinowych..

Nick: