Dodany: 2013-09-12 10:49:18

 

Aparaty ruchomeBardzo często dzieci cierpią w młodym wieku na wady zgryzu lub niewłaściwe ustawienie zębów. Może to bardzo poważnie wpłynąć na całe ich życie, ponieważ nieładny, krzywy uśmiech będzie widoczny dla otoczenia i negatywnie odbije się na psychice dziecka oraz jego stosunkach międzyludzkich. Dlatego ortodonta Wrocław stosuje w takich przypadkach ruchomy aparat na zęby.

 

Aparaty ruchome są o tyle komfortowe, że nie trzeba nosić ich w ciągu dnia. Oznacza to, że nie unikamy w ten sposób kłopotów z jedzeniem oraz niewygody uśmiechaniu się i mówieniu, które najbardziej przeszkadzają w przypadku korzystanie z aparatów stałych. Ortodonta Wrocław poleca aparaty ruchome przede wszystkim dzieciom do dwunastego roku życia, którym nie wyszły jeszcze zęby stałe.

 

Chodzi o to, aby w okresie wymiany zębów mlecznych na stałe skorygować wady zgryzu tak, aby stałe zęby wychodziły już w prawidłowy sposób i aby później nie było konieczności stosowania aparatu stałego. Dzięki temu działaniu ortodonta Wrocław, nasze dziecko uniknie problemów w starszym wieku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Aparaty ruchome
Nick: