Dodany: 2013-09-12 11:18:25

 

ProtezyW pewnych sytuacjach zdarza nam się, że musimy skorzystać z pomocy ortodonta Wrocław. Szczególne potrzebujemy tego w przypadkach ekstremalnych, kiedy na przykład z powodu nieszczęśliwego wypadku stracimy jeden lub więcej zębów. W takich sytuacjach możemy potrzebować protezy.

 

Protezy to specjalność ortodonta Wrocław, który zajmuje się nimi na co dzień. Nie wszyscy wiedzą, ze zadanie ortodonta Wrocław jest zbadanie problemu, wykonanie ekstrakcji zębów jeśli to konieczne i zaleczenie lub zszycie dziąseł. Wykonanie samej protezy należy już do innego specjalisty – technika, który zajmuje się właśnie tym.

Jeśli podejmujemy decyzję o wstawieniu protezy, powinniśmy wiedzieć, że są różne rodzaje protez i każda ma swoje wady i zalety. Te różnice, to przede wszystkim materiał z jakiej dana proteza jest zrobiona. Jedne będą mniej, drugie bardziej wytrzymałe.

Jeśli chcemy mieć protezę, musimy też wiedzieć, że jest to spory wydatek, jeśli Narodowy Fundusz Zdrowia nie zdecyduje się na refundację. Najtańszy wariant doradzi nam ortodonta Wrocław..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Protezy
Nick: