Dodany: 2013-09-12 10:56:49

 

Leczenie retencyjneJeśli mamy wadę zgryzu, nierówno ułożone zęby czy problemy z układem zębów w jamie ustaje, ortodonta Wrocław poleci nam na pewno aparat stały na zęby. Będziemy go nosić przez kilkanaście miesięcy, ale po zakończonym leczeniu na pewno będzie zadowoleni z efektów. Decydując się na leczenie przy pomocy aparatów na zęby powinniśmy wiedzieć, że po zakończonym leczeniu czeka nas jeszcze leczenie retencyjne.

 

Jeśli mamy aparat stały na zęby i korzystamy z niego przez okres czasu zalecany przez ortodonta Wrocław, to na pewno jesteśmy zadowoleniu z efektów leczenia. Okazuje się jednak, że samo leczenie przy pomocy aparatu jest niewystarczające i konieczne jest również leczenie retencyjne. Leczenie retencyjne następuje po zdjęciu aparatu stałego przez ortodonta Wrocław.

 

Wtedy, aby utrzymać efekty leczenie należy założyć na zęby specjalny aparat retencyjny, który mocowany na siekacze od wewnętrznej strony zębów, pozwala cieszyć się ze zdrowego uśmiechu bez powikłań. Aparat retencyjny jest konieczny i zawsze po leczeniu aparatem jesteśmy zmuszeni z niego skorzystać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leczenie retencyjne
Nick: