Dodany: 2013-09-11 11:13:15

 

Lakierowanie zębówWszyscy wiemy jak ważne jest dbanie o uśmiech. Dlatego stosujemy różnego rodzaju pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej oraz nicie dentystyczne. Okazuje się jednak, ze to może nie być wystarczające. Dlatego stomatolog Wrocław poleca wszystkim lakierowanie zębów. Okazuje się, że jest to kolejny zabieg wzmacniający nasze zęby, jednocześnie jest znacznie bardziej skuteczny nic szczotkowanie pastą z fluorem.

 

Lakierowanie zębów, które przeprowadza stomatolog Wrocław, to zabieg, który polega na pokryciu powierzchni zębów lakierami zawierającymi duże stężenie fluoru. Nakładanie jest całkowicie bezbolesne i trwa zaledwie kilkanaście minut. Stomatolog Wrocław rozpoczyna zabieg od oczyszczenia zębów.

 

Oczyszczenie to polega na usunięciu kamienia i pozostałości jedzenia specjalną mechaniczną szczoteczką. Jest to bardzo skuteczny zabieg. Następnie stomatolog Wrocław płucze nasze zęby specjalną, dezynfekującą substancją. Później osusza zęby, aby odpowiednio je przygotować na nałożenia lakieru. Tak przygotowane zęby pokrywa się lakierem przy użyciu specjalnego pędzelka.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lakierowanie zębów
Nick: