Dodany: 2013-09-12 10:33:37

 

Aparaty stałeMusimy wiedzieć, że jeśli decydujemy się na leczenie naszej wady zgryzu, to będzie zmuszeni do noszenia aparatu stałego. Aparaty stałe na zęby są bowiem przeznaczone dla osób dorosłych, zaś aparaty ruchome stosowane są wyłącznie w przypadku dzieci. Warto się jednak przemóc, ponieważ taki aparat stosowany przez ortodonta Wrocław uratuje nasze piękny uśmiech i zapewni zdrowe, piękne zęby na całe życie.

 

Aparaty stałe korygują również wady zgryzu u młodzieży, jeżeli ortodonta Wrocław uzna, że problem jest naprawdę poważny. Taki aparat nosi się zazwyczaj przez kilkanaście miesięcy, więc najlepiej już wcześniej oswoić się z tą myślą i przygotować na zmiany w swoim odżywianiu i wyglądzie.

Aparat stały stosowany przez ortodonta Wrocław, zbudowany jest z pierścieni i zamków, które mocowane są do szkliwa zębów za pomocą specjalistycznych klejów. Do nich mocowane są gumeczki, które utrzymują sprężysty drut. To właśnie ten sprężysty drut wywiera odpowiedni nacisk na nasze zęby, powodując zmianę ich ułożenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Aparaty stałe
Nick: