Dodany: 2013-09-12 11:35:02
 

Wizyty adaptacyjneJeśli szykujemy się na pierwszą wizytę u ortodonta Wrocław z naszym dzieckiem, powinniśmy przygotować na to zarówno je, jak i samych siebie. Dziecko, aby miało jak najlepsze skojarzenia z leczeniem stomatologicznym, powinno dobrze zapamiętać tę pierwszą wizytę i kilka kolejnych. Zastanówmy się więc nad tym, jak mu to umożliwić.

 

Pomyślmy przede wszystkim o tym, żeby przed wizytą porozmawiać z ortodonta Wrocław. Dowiemy się od niego, czego w trakcie takich wizyt unikać i jak rozmawiać z naszymi pociechami o leczeniu. Lekarz na pewno opowie nam przebieg takiej wizyty. My zaś możemy opowiedzieć mu o naszym dziecku, aby wiedział kto go odwiedzi.

Kolejnym etapem przed wizytą u ortodonta Wrocław jest wizyta adaptacyjna. Jest to świetna sprawa. Dziecko na takiej wizycie nie jest poddawane leczeniu. Celem wizyty jest poznanie otoczenia, zaprzyjaźnieni się z lekarzem i przekonanie dziecka, że u dentysty jest miło i przyjemnie. Nie można jednak okłamywać dziecka, nie mówiąc mu, czym ortodonta Wrocław się zajmuje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wizyty adaptacyjne
Nick: