Dodany: 2013-09-12 10:56:49
images/ortodonta.jpg2abc5.jpg Jeśli mamy wadę zgryzu, nierówno ułożone zęby czy problemy z układem zębów w jamie ustaje, ortodonta Wrocław poleci nam na pewno aparat stały na zęby. Będziemy go nosić przez kilkanaście miesięcy, ale po zakończonym leczeniu na pewno będzie zadowoleni z efektów. Decydując się na leczenie przy pomocy aparatów na zęby powinniśmy wiedzieć, że po zakończonym leczeniu czeka nas jeszcze leczenie retencyjne.

Dodany: 2013-09-12 10:49:18
images/ortodoncja4.PNGf1b2d.PNG Bardzo często dzieci cierpią w młodym wieku na wady zgryzu lub niewłaściwe ustawienie zębów. Może to bardzo poważnie wpłynąć na całe ich życie, ponieważ nieładny, krzywy uśmiech będzie widoczny dla otoczenia i negatywnie odbije się na psychice dziecka oraz jego stosunkach międzyludzkich. Dlatego ortodonta Wrocław stosuje w takich przypadkach ruchomy aparat na zęby.

Dodany: 2013-09-12 10:33:37
images/ortodoncja2.jpg8a98f.jpg Musimy wiedzieć, że jeśli decydujemy się na leczenie naszej wady zgryzu, to będzie zmuszeni do noszenia aparatu stałego. Aparaty stałe na zęby są bowiem przeznaczone dla osób dorosłych, zaś aparaty ruchome stosowane są wyłącznie w przypadku dzieci. Warto się jednak przemóc, ponieważ taki aparat stosowany przez ortodonta Wrocław uratuje nasze piękny uśmiech i zapewni zdrowe, piękne zęby na całe życie.

Dodany: 2013-09-12 10:30:50
images/zeby4.jpg015fd.jpg Jeśli jesteśmy zdecydowani na leczenie naszego zgryzu lub wad u naszych dzieci, musimy najpierw przejść konsultacje ortodontyczne. Konsultacje te są również ważne w przypadku, gdy chcemy poradzić się w sprawie zmiany aparatu, tego czy w ogóle musimy go stosować oraz aby poznać nasze wady zgryzu lub wady naszych dzieci. Takich konsultacji udziela ortodonta Wrocław.

Dodany: 2013-09-12 10:28:36
images/zeby5.pngffb9b.png W młodości wielu z nam zdarzyło się mieć kłopoty ze zgryzem, krzywe zęby lub nieproporcjonalną budowę górnej części szczęki względem dolnej części. Są to kwestie, które sprawiają problem w życiu dorosłym. Wady zgryzu utrudniają gryzienie, sprzyjają rozwojowi próchnicy i zmieniają układ twarzy, co wpływa na nasz wygląd. Dlatego ortodonta Wrocław może nam pomóc rozwiązać te problemy.