Dodany: 2013-06-14 12:45:08

 

Jakie zabiegi wykonywane są w narkoziePod narkozą wykonuje się zabiegi medyczne inwazyjne mogące sprawiać ból choremu. W celu eliminacji tego negatywnego odczucia możemy zastosować właśnie narkozę. W gabinet stomatologiczny kraków stosuje się ją podczas leczenia zachowawczego.

 

Ma ona szerokie zastosowanie jako narkoza miejscowa. Przed przystąpieniem do wiercenia ubytku podejmuje się decyzję o podaniu znieczulenia miejscowego. Wygląda to w praktyce tak, że w formie zastrzyku wstrzykuje się substancję znieczulającą w miejsce w którym ma być wiercenie.

 

Tak to przebiega w gabinet stomatologiczny kraków. Po zastrzyku przystępuje się do leczenia. Pod narkozą wykonuje się również zabiegi chirurgii stomatologicznej. W ramach chirurgii stomatologicznej wykonuje się zabiegi takie jak operacje twarzoczaszki oraz operacje na przyzębiu czy nawet przeszczepy fragmentów kości twarzoczaszki. Nastawianie żuchwy czyli obręb chirurgii szczękowej również wykonuje się pod znieczuleniem, ale już nie w gabinet stomatologiczny kraków. To zaawansowane zabiegi stomatologiczne o dużym stopniu złożenia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie zabiegi wykonywane są w narkozie
Nick: