Dodany: 2013-09-12 11:33:12

 

Kolorowe wypełnianiaNasze dzieci czeka w życiu wiele wizyt u ortodonta Wrocław oraz wiele zabiegów przez niego wykonywanych. Będą to również trudne wizyty, w których dentysta będzie wykonywał wiercenie i wypełnianie zębów – najbardziej nielubiane czynności stomatologiczne. Dlatego warto dziecku zapewnić możliwie jak największy komfort w czasie tych wizyt.

 

Są pewne sposoby, które sprawiają, że dziecko czuje się bardziej komfortowo i tak bardzo nie boi się wizyt ortodonta Wrocław. Jednym z nich i najbardziej podstawowym, jest oczywiście rozmowa o jego strachu. Innym są często obecne w gabinetach zabawki, kolorowe rysunki czy zabawne gadżety. Inną, ciekawą opcją, jest stosowanie kolorowych wypełnień do zębów. Jest to możliwe właściwie tylko u maluchów, które leczą mleczne zęby. Nie jest dobrym pomysłem stosowanie kolorowych wypełnień na żeby stałe. Kolory bowiem pozostają na bardzo długo, nawet do kilku lat, co może wyglądać zabawnie u dorosłych osób.

Dlatego ortodonta Wrocław poleca te wypełniania maluchom, aby oswoić je z leczeniem stomatologicznym i zachęcić do wizyt w późniejszym czasie.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolorowe wypełniania
Nick: