Dodany: 2013-09-12 11:15:53

 

LicówkiBierzesz ślub i chcesz aby twój uśmiech wyglądał idealnie? A może cierpisz na diastemę lub masz trochę nierówne zęby? Może masz przebarwienia zębów? W takich przypadkach ortodonta Wrocław zaleca licówki. Dzięki nim zyskamy idealny uśmiech na lata.

 

Licówki to właśnie słynny Hollywood smile aktorów i gwiazd – idealny uśmiech, któremu nie można nic zarzucić. Taki efekt zyskuje się właśnie dzięki licówkom. Ortodonta Wrocław poleca stosowanie licówek w kilku przypadkach. Przede wszystkim w sytuacji, gdy z powodu leczenia kanałowego lub przyczyn genetycznych, nasze zęby mają szary, brzydki kolor. Innym powodem do zastosowanie licówek mogą być przebarwienia, które powstają na skutek zbyt dużej ilości fluoru lub niewłaściwe odżywianie – przykładowo spożywanie zbyt dużej ilości kwasów.

Zabieg nakładania licówek jest bezbolesny i ma kilka etapów. Na początek oczyszcza się zęby i pobiera odciski tak, aby licówki były odpowiednio dostosowane do wyglądu zęba. Po odczekaniu kilku dni, w czasie których ortodonta Wrocław przygotowuj licówki, przychodzimy na ich założenie i cementowanie.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Licówki
Nick: