Dodany: 2013-09-12 11:10:45

 

Korony porcelanoweJeśli przytrafił nam się pech złamanego zęba lub nasz ząb jest niezwykle zniszczony na samej górze, to powinniśmy poddać się założeniu korony porcelanowej. Ortodonta Wrocław wykonuje zabieg założenia takiej korony również w sytuacji, gdy pacjent ma ukruszony ząb albo w wyniku próchnicy ząb zaczął się ułamywać. Aby oszczędzisz pacjentowi stresu związanego z pogorszonym wyglądem, zakłada się właśnie koronę porcelanową.

 

Dlaczego korona porcelanowa jest najczęściej stosowana przez ortodonta Wrocław? Z kilku powodów. Przede wszystkim jest ona bardzo stała, szczególnie jeśli ortodonta Wrocław umieści ją na metalowym stelażu. Taka korona zbudowana jest ta stelażu z metalu i dzięki temu, jest znacznie bardziej wytrzymała niż naturalny ząb.

Ponadto, korona porcelanowa jest najtańszym wyjściem z sytuacji, gdy zmuszeni jesteśmy do założenia korony. Mimo obecnego w nim metalu, ząb jest nadal biały i wygląda estetycznie, co potwierdzi ortodonta Wrocław. My na powrót cieszymy się pięknym uśmiechem i możemy jeść bez przeszkód..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Korony porcelanowe
Nick: