Dodany: 2013-09-12 11:12:57

 

Mosty porcelanoweJeśli w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub dużej próchnicy utraciliśmy jeden lub więcej zębów, to ortodonta Wrocław polecić nam może porcelanowy most protetyczny. Jest to doskonała i bardzo trwała metoda odbudowy zębów i w sposób trwały uleczy nasz uśmiech na lata.

 

Most protetyczny zakłada się na nawet w przypadku pojedynczego ubytku. Robi się to głównie wtedy, gdy istnieje ryzyko przemieszczenie zęba w przypadku luk. Dla większej stabilności protezy, ortodonta Wrocław stosuje wtedy most. Jest on bardziej stabilny i pewny. Ponadto most używa się również, aby uniknąć zaniku kości szczęki. Jest to niezwykle ważne dla pacjentów w każdym wieku.

Co więcej, mosty porcelanowe pozwalają uniknąć chorób dziąseł, które przechodzi się zazwyczaj dość ciężko i które mogą skutkować dalszą utratą zębów.

Ortodonta Wrocław zakłada most porcelanowy w oparciu o dwa sąsiednie zęby. Nakłada na nie korony zębowe, aby most miał jak się utrzymać i aby zabieg był jak najmniej widoczny. Takie korony służą również jako filary, które podtrzymują uzupełniany ząb..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mosty porcelanowe
Nick: